Blog

Fark Cam Filmleri & Uygulma ve Satış

uygun fiyat cam filmi

Uygun Fiyatlı Cam Filmi

Uygun fiyatlı cam filmi, Yaz aylarının yaklaştığı şu günler i beraberinde cam filmi kullanımını da artıracaktır. Piyasanın canlanması ile herkes tutturabildiği fiyatlara cam filmi satışı yapmak isteyecekler fakat kalite konusunda bir garanti vermeyecekler amaç sadece cam filmi satışı olacak ve tabi müşteri memnuniyetine de önem vermeyecekler.

Fark cam filmleri olarak biz ise size her zaman ki gibi en kaliteli cam filmlerini en uygun fiyata vermeye devam edeceğiz. Cam filmi konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere en iyiyi, en kaliteliyi sunmak için var gücümüzle çalışacağız.

 Cam Filmi Nedir

Cam filmi nedir diye merak edenler için biraz bilgi vermeye çalışalım. Cam filmi; cam yüzeylere yapıştırılan genellikle kendinden yapışkanlı bir tür şeffaf polyester üründür.  Günümüzde birden fazla amaç için kullanılmaktadır. Cam filmleri uygulaması çok basit gibi görünse de aslında işin çok incelikleri vardır bu incelikleri bilmeyen birinin uygulama yapması kısa süre sonra olumsun sonuçlar meydana getirecektir. Cam filmi son yıllarda özellikle ülkemizde bir hayli talep gören yapı malzemeleri arasına girmiştir.

Cam Filmi Kullanım Alanları

Cam filmi kullanım alanları; İş yerleri, ofisler, holdingler, vitrin camları, cam balkonlar, ev camları, banyo duşa kabinleri gibi çok sayıda yerde kullanıldığı görülmektedir. Saydığımız bu yerlerde kullanılan cam filmleri özellik olarak ta birbirinden farklıdır çünkü cam filmleri üretilirken her bir model belirli amaçlara uygun olarak şekillendirilir.

Kullanım alanlarında göre;  Dekoratif, Desenli, Güvenlik, Trasparan, Buzlu, Delikli, Ofis ve daha çok sayıda amaca uygun olan cam filmi tercihleri yapılmaktadır.

Cam Filmi Özellikleri

Cam filmi özellikleri; Kullanım alanlarına göre özellikleri değişir dediğimiz cam filmlerinin belli başlı özelliklerinden bahsedecek olursak şunları söyleyebiliriz.  Gizlilik için kullanılması, güvenlik için kullanılması, güneş kontrol için kullanılması ve tabi reklam için kullanılması belli başlı özelliklerindendir.  Tüm cam filmi modellerinin ortak özelliği ise polyester madde olması ve kendinden yapışkanlı olup tek yönlü uygulanmasıdır.

Cam filmi özelliklerinden bir diğeri ise özel desenlerin uygulanabilmesidir. Bir örnek verecek olursak; Ofisinizin camlarına ya da kapısına firmanızın logosunu yerleştirmek istiyorsunuz bunun için cam filmini uygulayacak firmaya örneğin; Fark Cam Filmleri’ne ben ofis kapıma ya da cam duvarlarına firma logomu istiyorum dediniz ve firma uygulayacağı cam filmine özel birkaç işlem yaparak kapınıza firma logonuzu yerleştirir.

ALANLARI DOLDUR YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize WhatsApp İle Ulaşın
WhatsApp ile Gönder