One Way Vision

Fark Cam Filmleri & Uygulma ve Satış

one way vision,delikli cam filmi,delikli folyo,delikli cam filmi nedir,one way vision film fiyatları

One Way Vision

One way vision (Delikli Cam Filmi), binaların cam yüzeylerine yapılan baskılı reklam türü uygulamasıdır. One way vision halk arasında delikli cam filmi diye bilinmektedir. Bir tür yapışkanlı dijital baskı yöntemidir. İçeriden dışarının görünmesini sağlarken, dışarıdan ise içerinin görünmesini engeller. Özellikle reklam sektöründe kullanılan one way vision delikli folyo olarak ta adlandırılır.

One Way Vision Özellikleri

One way vision özellikleri arasında en bilineni delikli bir baskı malzemesi olmasıdır. Delikli olmasının özelliğine gelince;  içeriden dışarının görülebilmesidir. Bir diğer özelliği de dış cephelere giydirme olarak kullanılmasıdır. Tek yönlü reklam çalışmaları için benzersiz diyebileceğimiz bir üründür. One way vision dijital baskı ürünü olduğu için üzerine istenilen her türlü reklam yapılabilir. Reklam amaçlı kullanılması iyi bir fikir olabilir. İçeriden bakıldığında uygulandığı alanda hiçbir şey yokmuş gibi görünse de dışarıdan bakınca yapılan reklam görülebilir. Tabi bu durum çok değişik bir algı uyandırır.

One Way Vision Kullanım Alanları

One way vision kullanım alanları genellikle dış cepheler diyebiliriz. Dış cephe olarak ise, iş yerlerinin dışarıya bakan camları, vitrin camları, hom ofis şekilde kullanılan dairelerin camları, büyük pasajların içinde bulunan ofislerin camları, alışveriş merkezlerinin içlerinde bulunan dükkanların camları başlıca sayabileceğimiz kullanım alanları arasında yer almaktadır.

One Way Vision Avantajları

One way vision avantajlarından bahsedecek olursak akla ilk gelenlerden örnekler verebiliriz. İçeriden dışarının görünmesine engel olmadan camlarınıza reklam bilgileri yapıştırabilmeniz en büyük avantajlarından biridir.  Bir diğer avantajı ise dijital baskı ürünü olduğunu için camlarınıza ya da uygulama yaptırmak istediğiniz yere hangi bilgileri hangi görselleri istiyorsanız uygulayabilmenizdir. Halk arasında delikli cam filmi olarak ta bilinen one way vision diğer cam filmlerine göre reklam konusunda çok büyük avantaj sağlamaktadır.

One Way Vision Fiyatları

One way vision fiyatları bütçenizi sarsmayacak seviyelerde diyebiliriz. Sizlere binlerce renk ve tasarım şekli sunduğu için buna bağlı olarak fiyat değişiklikleri olabilir. One way vision baskıların kendine has özellikleri vardır bu özellikler sizlerin beklentilerini rahatlıkla karşılayacağı için fiyatlar da buna istinaden değişecektir.

Son yıllarda kullanımı bir hayli artan bu baskı yöntemini fırsata çevirmek isteyenler de mutlaka çıkacaktır karşınıza ama kaliteli iş yaptırmak istiyorsanız kurumsal firmalardan asla vzgeçmeyin.

Fark cam filmleri sizlere bu konuda kaliteli ürün ve uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır. Yerinde ücretsiz keşif imkanımız ile beraber sizlerin memnun kalacağınız işler yapmaya çalışıyoruz. Detylı bilgi için arayınız.

Bize WhatsApp İle Ulaşın
WhatsApp ile Gönder