Blog

Fark Cam Filmleri & Uygulma ve Satış

ofis cam filmi ve cam bölmeler

Mimari estetik ve teknolojik yeniliklerin uygulanması, her zaman HC Cosmos Ltd.’nin tüm ürün ve iç çözümlerinde temel özü olmuştur. İşlevsel ve estetik şeffaf cam çerçevesiz bölme sistemleri tasarlar, üretir ve kurarız. Ticari, ofis ve ev içi endüstrisindeki 6 yıllık deneyim ve Litvanya genelinde çok çeşitli projelerden oluşan projeler müşterilerimize eksiksiz bir cam bölme çözümü sunmamızı sağladı. Uygun maliyetli ve hızlı bir şekilde monte edilebilen teknoloji, hem iç tadilat hem de konseptten tamamlanana kadar iç mekanda kullanıma mükemmel şekilde uygundur.

Tavan, duvar ve zemin kanallarına yerleştirilmiş alüminyum bölmelere yerleştirilmiş 10 veya 12 mm sertleştirilmiş cam esaslı cam bölme sistemleri sunuyoruz. Her cam panel arasındaki bağlantı kuru bir bağlantı sağlamak için şeffaf silikon veya şeffaf cam conta ile doldurulur. Cam paneller, bölümün varlığını vurgulamak veya şirket tasarımları ve logoları oluşturmak veya bina düzenlemelerine uymak için tezahür filmi uygulayabilir.

Alüminyum çerçeveli cam bölmeler, geleneksel ofis koridorları, tuvalet bölmeleri, özel konferans salonları vb. Oluşturmak için uygun çerçevesiz sistemlere bir alternatiftir. Alüminyum bölmeler, iç tasarımla uyum sağlamak için herhangi bir RAL rengine boyanabilir.

ALANLARI DOLDUR YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize WhatsApp İle Ulaşın
WhatsApp ile Gönder