Blog

Fark Cam Filmleri & Uygulma ve Satış

kumlama cam filmi fiyat

Kumlama Cam Filmi

Kumlama Cam Filmi Uygulama Alanları Nelerdir?

Kumlama cam filmi uygulama alanları çok fazla yaygındır. Bunun nedeni ise mahremiyeti üst seviyede tutmaktadır. Uygulanan yüzeyde ne dışarıdan içerisi nede içeriden dışarısı görünmektedir. Örneğin; ofis içi cam yüzeylerine uygulandığında çalışanların motivasyonunu üst düzeye çıkarmaktadır. Gizlilik esasına uygunluk sağlayarak çalışma alanlarındaki gizlilik daha da koruma altına alınmış olmaktadır.

Diğer bir örnek konumuz ise duşa kabinlerdir. Müşterilerimiz kumlama cam filmi ile mahremiyetlerini daha güvenilir konuma getirmiş olurlar. Bunun yanı sıra kuaförlerde , güzellik salonlarında , otellerde , okullarda , avm binalarının içindeki iş merkezlerinin bazı bölümlerinde vb. alanlarda kumlama cam filmi kullanılmaktadır .

Kumlama Cam Filmi Avantajları

Kumlama cam filmi faydalarını saymakla bitmez. tabi ki bir tekrarmış gibi gelebilir. Fakat her bir cam film türü kendisine yeni birçok özellik eklenerek tasarlanmaktadır. Lakin ayrıcalıklı özellikleri içerisinden bir kaçını sıralarsak öncelikle güvenlik ve gizlilik esas alınmıştır. Yani ne dışarısı içeriyi görebilir neden içeriden dışarısı görülür. Diğer bir özellik ise farklı bir çok dekoratif desenler, reklam yada logo tasarımları uygulanabilmektedir.

Kumlama cam filmi uygulanacak mekân için en iyi sonucu ve hizmeti almak için Fark Cam Filmi firmasını tercih edebilirsiniz.

Kumlama Cam Filmi Güvenlimi?

Kumlama cam filmi kırılıyor mu diye soruyorsanız eğer, evet her cam gibi oda kırılıyor. Nedeni ise cam üzerine uygulanan bir tasarım harikası kumlama cam filmi kırılır. Fakat hiçbir şekilde dağılmaz ve hiçbir bireyin yada eşyanın zarar görmemesini sağlar. Bu sebepten ötürü kumlama cam filmi hem güvenli hem de korunaklı. Ve estetik açıdan çok ilgi çeken bir tasarımdır.

Fark Cam Filmi firması olarak sizlerin güvenliği ve mahremiyeti için hizmet vermekten gurur duyarız.

Kumlama Cam Filmi Fiyatları

Mahremiyeti ve kaliteyi , rahat ve refah bir çalışma ortamı oluşturmak için kumlama cam filmini tercih eden müşterilerimiz için kalitenin fiyatının olmadığını hatırlatmak isteriz. Ve aynı zamanda her kaliteli ürün illaki çok pahalı olacak diye bir kural olmadığını da hatırlatmak isteriz.

Kullanılacak olan mekanın boyutları doğrultusuna fiyatlandırmalar yapılmaktadır.

ALANLARI DOLDUR YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize WhatsApp İle Ulaşın
WhatsApp ile Gönder