Blog

Fark Cam Filmleri & Uygulma ve Satış

istanbul cam filmi yapan yer

İstanbul Cam Filmi

Cam Filmi Nedir?

Cam film uygulaması yapılmasının nedenlerinin başında sağlık, mahremiyet,  güvenlik vb. gibi birçok etken madde sıralayabiliriz. Bu cümleden de anlayacağımız üzere sağlık üzerinden örneklendirirsek en başta UV ışınlarından korunuyoruz. Daha sonrasın da ise ısı dengesini ayarlıyoruz. En önemli ve etkenliği yüksek olarak da yüksek basıncın etkisiyle patlamalar oluştuğunda camda kırılma meydan gelmektedir. Cam filmi bulunan camlarımızda bu kırılmalar etrafa dağılmıyor. Çünkü cam filmi parçacıkları tutuyor ve yaralanmalara ya da çevredeki eşyalara zarar görmesini önlemiş olmaktayız.

Yani cam filmi camı bütünüyle saran ve sağlamlığı test edilmiş polyester ile üretilmiş bir üründür. Ve Türkiye’nin metropol şehri İstanbul cam filmini dikkate alıp yüzdelik kullanana kesimin çoğunluğunu oluşturmaktadır.

Cam filmi Kullanım Alanları

Cam filmi kullanım yelpazesi o kadar geniştir ki mesela iç mekân ve dış mekân olarak iki ana başlık altında toplarsak;

DIŞ MEKAN    /   İÇ MEKAN

  • Binaların dışı  –  Binaların iç kesimleri
  • Okullar –  Okul içi cam bölmeler
  • Avm binaları  –  Avm içi iş yerleri
  • Ofisler –  Aynalar
  • Balkonlar –  Cam raflar
  • Teraslar  –  Cam masalar
  • Pencereler –  Cam sehpalar
  • Bankalar –  Vezne önü cam paneller
  • Plazalar vb.    –  Duşa kabin vb.

Ekleme yapabileceğimiz birçok alan bulunmaktadır. Fark Cam filmi firmamız müşterilerimiz hayal ettikçe biz gerçekleştiririz ilkesini esas aldığı içindir ki İstanbul da cam filmi olarak bilinen isminin,  vizyonu ve misyonu kalitedir.

Cam Filmi Çeşitleri

Cam filmi çeşitleri gün geçtikçe artmaktadır. İlerleyen teknolojisi ve kullanım alanı genişlemeye başladıkça talep çeşitliliğinden dolayı ürün yelpazemizde genişlemektedir. Cam filmi çeşitlerimiz aynalı cam filmi, güvenlik cam filmi, desenli cam filmi, buzlu cam filmi, kumlama cam filmi, ofis cam filmi, desenli cam filmi, dekoratif cam filmi, transparan cam filmi, güneş kontrol cam filmi, one way visiyon ( delikli cam filmi)  dir.

Fark cam filmi firmamız İstanbul cam filmi olarak müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak max. Düzeyde kaliteye yer vermiştir. Fark cam filmleri farkı ile hizmetinizdeyiz.

ALANLARI DOLDUR YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize WhatsApp İle Ulaşın
WhatsApp ile Gönder