Blog

Fark Cam Filmleri & Uygulma ve Satış

güneş kontrol cam filmleri

 Güneş Kontrol Cam Filmi

Güneş kontrol cam filmleri doğru şekilde uygulanırsa çok güzel sonuçlar vermektedir. Kış aylarında etkili izolasyon yaz aylarında ise pek çok avantaj sağlar. Güneş ışınlarına bağlı ısınmalarda ciddi bir azalma söz konusudur. Ayrıca güneş kontrol cam filmi %98’e kadar radyasyonun yansıtılması da cabasıdır. Parlamada %99’a kadar azalma meydana gelir. Sıcaklığı soğurur ve klima masraflarını oldukça düşürür. Enerjiden dolaylı yoldan tasarruf etmenizde oldukça yararlı bir uygulamadır.

Güneş Kontrol Cam Filmlerinin Özellikleri

Ofis ya da evinizde güneş kontrol cam filmi uygulaması yaptırdığınız takdirde kullanım alanlarınız güzelleşirken güneşten gelen zararlı UV ışınlarını %98’e kadar engellediği kanıtlanmıştır.

Estetik ve sağlığın bir araya geldiği güneş kontrol cam filmlerinde memnuniyet garantinizi firmamız adına veriyoruz. Firmamızı ziyaret etmek için www.farkcamfilm.com Adresinden modellerimizi inceleyebilir bizimle iletişime geçerek estetik çözümlerimizi hayatınıza uygulayabilirsiniz.

Güneş Kontrol Cam Filminin Yararları

Kreatif tasarımların öncü adresi olan Fark Cam’da size özel pek çok modeli bulunmaktadır ve sizlere özel uygun ödeme planları oluşturmaktan da çekinmiyoruz. Fiyat ve performans yönünden en uygun ürünlerden biri olan güneş cam filmlerini uzun yıllar sağlıkla ve güvenle kullanmanız mümkün.

Kendi alanlarınızı yaratırken enerji tasarrufunda bulunmak istemez misiniz? Elbette ki güneş cam filmlerinin en güzel avantajlarından biri de yazları sıcağı kışları da soğuğu dışarıda tutacak özel bir sisteme sahip olmasıdır.

Güneş cam filmi uygulanan camların ısı kaybı en aza iner. En şık ofislere en hesaplı şekilde sahip olmak tek tık uzağınızda. www.farkcamfilmleri.com

Güneş Kontrol Cam Filmlerinin Kullanım Alanları

İster evinizde ister ofisinizde ister mağazanızda ister de homeofisinizde dilediğiniz tasarımla hayata geçirebileceğiniz güneş kontrol cam filmlerini nerede kullanmak istediğiniz hayal gücünüze kalmış. Çok güneş alan ve yazları klimayı sonuna kadar yakmak zorunda bırakan bir ev için bile harika sonuçlar doğuracak yenilikçi bir çözüm önerisi.

Güneş Cam Filminin Fiyat Aralığı

Tercih edilen malzemenin çeşidine göre fiyat aralığı değişmektedir. Bazı çeşitler emsallerinden pahalıdır ve kalite olarak da üst düzeydedir. Güneş cam filmlerinin bütçenize sağlayacağı tasarrufu düşününce yapım aşamasındaki ödenecek tutar oldukça makuldur.

ALANLARI DOLDUR YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize WhatsApp İle Ulaşın
WhatsApp ile Gönder