Blog

Fark Cam Filmleri & Uygulma ve Satış

güneş kontrol cam filmi güneşi kesen cam film

Güneş Kontrol Cam Filmi

                Özellikle yeni mimaride, dışarıyı içeriye yansıtmak oldukça moda. Ve her tarafın cam olmasının verdiği güzel görüntünün ardında, doğurduğu sıkıntılar da göz ardı edilemez.

İçerisinin fazla güneş alması sonucunda mobilyaların ve halıların renklerinin solması durumuyla karşılaşmak muhtemel. Ayrıca geniş camlardan içeriye giren güneş ışınları, ya da soğuk havalarda derecenin daha çabuk düşmesi dolayısıyla, fazla yakıt tüketimine maruz kalabiliyoruz. Bunun bir çaresi elbette var;

Güneş Kontrol Cam Filminin Bütçenize Yararları

                Cam filmleri, geniş ve kolay ısı geçirebilen camlarınızın birebir dostudur. Birbirlerini tamamlarlar. Sıcaklığın eskisi gibi değişmemesi ile yakıt ve enerji tüketimini en aza indirir. Ayrıca güneş kontrol cam filminizin opaklığını ve saydamlığını istediğiniz gibi ayarlayabilir, dekoratif görünümler yaratabilirsiniz. Üstelik göz kamaşması ve rahatsızlık hissinizi de ortadan kaldırır.

Bütçe Dostu Cam Filmi

Fark Cam Filmleri ayrıcalığı ile güneş kontrol cami filminizi taktırdığınız andan itibaren, yakıt masraflarınızın ciddi oranlarda düşüşüne şahit olacaksınız. Üstelik desenli, desensiz, parlak, mat, renkli, düz renk çeşitlerimizle, evinizin dış görünüşüne FARK katacaksınız.

Mobilya Dostu Cam Filmi

                Yalın camın geçirdiği zararlı ışınlar, mobilyalarınızın ve halılarınızın zamanla solmasına ve aşınmasına neden olur. Mobilyalarınızı ve halılarınızı korumanın en kolay yolu ise, güneş kontrol cam filmleri. Güneş kontrol cam filmleri, zararlı ultraviyole (UV) ışınlarının en az %99’unu engeller. Yani bu da mobilyalarınızın ve halılarınızın korumasını %99 oranında artırmanız anlamına gelir.

Göz Dostu Cam Filmi

                Günümüzün gelişen mimari modasında artık eskisi gibi düz duvarlar ya da düz camlar ilgi görmemekte. Artık küçük camlar büyük duvarlar değil, büyük camlar moda. Güneş korumalı cam filmlerimiz, binanıza değer katacak! Onlarca çeşit, onlarca model, onlarca desen arasından binanıza en uygun cam filmi bulabilirsiniz. Binanızdan kimse gözlerini alamayacak.

Özel Hayat Dostu Cam Filmi

                Güneş kontrol cam filmi, gün ışığını transparan yapısıyla içeriye yansıttığı gibi, sizin özelinizi size saklamasıyla da çok takdir edilesi. Meraklı gözlere karşı görevini en güzel şekilde yerine getiriyor. Sürekli perdeyi örtüp kendinizi içeriye kapatma dönemi artık sona eriyor!

Güneş Kontrol Cam Filmi Fiyatları

Güneş kontrol cam filmi ile hayatınızı daha konforlu hale getirmek düşündüğünüz kadar maliyetli değildir. Metre kare ile ücretlendirilen cam filmleri döviz kuru ile bağlantılı olsa da bizler Fark Cam Filmleri olarak sizlere her zaman en uygun fiyatı veriyoruz. Detaylı bilgi için hemen iletişim kurabilirsiniz.

ALANLARI DOLDUR YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize WhatsApp İle Ulaşın
WhatsApp ile Gönder