Dijital Baskı

Fark Cam Filmleri & Uygulma ve Satış

dijital baskı,dijital baskı nedir,dijital baskı nerede kullanılır,dijital baskı özellikleri,dijital baskı fiyatları

Dijital Baskı

Dijital baskı matbaacılık dünyasında her geçen gün yaygınlaşan ve hatırı sayılır bir yere sahip olan baskı türüdür. Sürekli kalıp değiştirme ihtiyacı duyulmayan ve birbirinden özellikli baskı makinaları sayesinde çok hızlı sonuçlar alınan dijital baskı matbaaların göz bebeği diyebiliriz. Dijital baskı dediğimiz de bir görseli veya bir yazıyı kısa sürede istenilen özelliklerde basabilmek demektir. Bu yapışkanlıda olur normal kağıt şeklinde de. Nasıl bir dijital baskı olacağı tamamen sizin tercihine bağlıdır.

Dijital Baskı Özellikleri

Dijital baskı özellikleri saymakla bitmeyecek kadar fazladır dersek yalan olmaz. Dijital baskıların en büyük özellikleri dileğiniz tüm resimleri, yazıları, grafik tasarımları çok kısa sürelerde baskıya atabilir ve hemen ardından çıktısını alabilirsiniz. Yapışkanlı türlerinin de olması diğer ön önemli özelliğidir. Bu sayede dilediğiniz her yere yapıştırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Baskı esnasında her hangi bir kalıp kullanılmadığından bıçak parası vesaire gibi ekstra masraf oluşturmaz.

Dijital Baskı Kullanım Alanları

Dijital baskı kullanım alanları tamamen sizin hayal gücünüzle sınırlıdır. Dijital baskılar yapışkanlı ya da yapışkan özelliği olmaya şekillerde basılabilir. Elde ettiğiniz baskılarınızı dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Ev ortamında, iş yerlerinde, reklam panolarında, dekorasyon işlerinizde kısacası dilediğiniz her yerde istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Dijital Baskı Avantajları

Dijital baskı avantajları sizin beklentinizle orantılıdır. Açık alanda kullanmak istiyorsanız size düşük maliyetlerde reklam yapmak için büyük avantaj sağlar. İç mekanlarda dekorasyon amaçlı kullanacaksanız size hayalinizde ki dekoru ya da desene sahip olma konusunda avantaj sağlar. Bir diğer avantajı ise baskı süresinin çok kısa olmasıdır. Ayrıca grafik  olarak çizdirdiğiniz resmin en ayrıntılı şekilde basılması da size sağladığı avantajlardan birisidir. Araç kaplama ve buna benzer işlemlerin temelinde de dijital baskı kullanılması vardır. Kısacası dijital baskı size matbaa işlerinizde büyük çok büyük avantaj sağlayacaktır.

Dijital Baskı  Fiyatları

Dijital baskı fiyatları; bilinen matbaa baskılarına göre fiyat olarak daha uygundur. Baskı maliyetini artıran ya da azaltan sebepler vardır. Bunların başında kağıt kalitesi, mürekkep kalitesi, baskıyı yapan makinan kalitesi ve buna benzer sebepler fiyatlarda oynama gerçekleşmesine sebep olur. Farklı kalite de onlarca kağıt türü vardır. Bu kağıtların türlerinden tutun da baskıyı yaptırdığınız ajansa göre fiyatlar değişebilir.

Fark cam filmleri dijital baskı alanında da sizlere kaliteyi sunmak için gelişen teknolojiyi yakından takip eder. Yenilikleri sizlere sunmak için çalışmalarını aralıksız devem ettirir.

Sizler de bizimle iletişim kurarak dijital baskı konusunda merak ettiğiniz ne varsa sorup öğrenebilirsiniz.

Bize WhatsApp İle Ulaşın
WhatsApp ile Gönder