Blog

Fark Cam Filmleri & Uygulma ve Satış

cam filmi kullanımı

Cam Filmi Kullanımı

Cam filmi kullanımı; Türkiye’de cam filmi kullanımı her geçen gün artmakta ve bu artış beraberinde cam filmi üreticilerini yeniliklere yönlendirmektedir. Çok yönlü kullanım alanına sahip olan cam filmleri birçok ihtiyaca cevap verebilmektedir.

Güneş kontrol, ısı kontrol, güvenlik gibi amaçlarla kullanılan cam filmleri son yıllarda çok daha başka amaçlarda kullanıldığı görülmektedir. Dekorasyon reklam vesaire gibi alanlarda da kendine hatırı sayılır yer edinen cam filmleri ilerleyen yıllarda daha da fazla kullanıcıya ulaşacaktır.

Neden Cam Filmi Kullanmalıyım

Neden cam filmi kullanmalıyım; Cam filmi kullanımı zorunlu değildir. İhtiyaç duyduğunuz zaman size çözüm sunacak bir üründür. Örneğin; çok camlı bir yaşam alanına sahipsiniz ve ısından tasarruf etmek istiyorsunuz bunun için cam filmi kullanabilirsiniz. Diyelim ki güneş ışınları size ve eşyalarınıza zarar veriyor çözümü güneş kontrol cam filmi ile sağlayabilirsiniz. Camlarınız kırılabilir bir mesafede ya da ulaşılabilir durumda hırsızlık olaylarını en aza indirmek için güvenlik cam filmi yaptırabilirsiniz. Reklam yaptıracak ve marka bilinci oluşturacaksınız bunun içinde dekoratif cam filmi, desenli cam film, delikli cam filmi, renkli cam filmi tercihleriniz arasında yer alabilir.

Cam Filmi Yasak Mı?

Cam filmi yasak mı? Bir dönem Türkiye’nin gündemini bir hayli meşkul  eden cam filmi yasağı tartışması Cumhur Başkanımız sayesinde çözüme kavuştu. Yasaklığı tartışılan cam filmi ise normal cam filmi değil oto cam filmi idi.

Oto cam filmleri yasaklanmıştı ve aynı şekilde kısa sürede de yasak ortadan kaldırıldı. Yani sizin evlerinize veya iş yerlerinize uygulayacağınız filmler kesinlikle yasak değildir.

Cam Filmi Özellikleri

Cam filmi özellikleri; Piyasa da çok sayıda cam filmi modeli bulunmaktadır. Bu modellerin de kendine göre özellikleri vardır. Güvenlik için kullanılan cam filmi, gizlilik için kullanılan cam filmi, dekorasyon için kullanılan cam filmi, reklam için kullanılan cam filmi, ses yalıtımı ve ısı kaybını önlemek için kullanılan cam filmleri, ofislerde ve dış cephede kullanılan cam filmleri gibi onlarcasını sayabiliriz.

Bu saydığımız cam filmlerinin hepsinin kendine göze özellikleri vardır bunları zaman içerisinde daha detaylı olacak anlatacağız. Önemli olan sizin hangi özellikte ki bir cam filmine ihtiyacınız olduğu. Hangi cam filmini kullanmanız gerektiğini bilmiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cam Filmi İletişim

Cam filmi iletişim; Siz de cam filmi yaptırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz. Fark cam filmleri size biz telefon kadar yakın. Arayın gelelim ve camlarınızı film ile kaplayalım.

ALANLARI DOLDUR YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize WhatsApp İle Ulaşın
WhatsApp ile Gönder