Blog

Fark Cam Filmleri & Uygulma ve Satış

folyo baskısı

Baskılı Folyo

Baskılı folyo tam bir dekorasyon harikasıdır. Kişiye özel pek çok tasarıma açık kapı bırakan baskılı folyolar hayallerinizdeki alanları yaratmanız için harika bir fırsat. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına ürün yelpazemizi oldukça geniş tuttuğumuz için bu ürünün aklınıza gelebilecek her çeşidi sizler için firmamızda mevcut.

Yalnızca ofis ortamlarında da değil her türlü ev ortamına ve konseptine uyum sağlayan baskılı folyolarımızı daha iyi incelemek ve bilgi almak için yazımızı okumanız yeterli. Şimdiden keyifli alışverişler.

Baskılı Folyo Nedir?

Arka kısmı yapışkan parlak veya mat kâğıt üzerine yapılan baskı türlerinden biri de baskılı folyodur. Reklam tanıtımı ve dekorasyon alanında oldukça tercih edilen ürünlerimizden olup istenilen tasarımda kişiye özel yapılmaktadır.

Uzun ömürlü bir dijital baskı ürünüdür. Kesilmeye ve şekillendirmeye uygun bir üründür. Bu da hayal gücünüze bir sonsuzluk şansı tanır. İç ya da dış mekanlarda uygulama imkânı vardır. Kaliteli malzeme ile sizlere sunduğumuz bu hizmet uzun yıllar boyunca sizinle yol arkadaşı olacaktır.

Günümüzde en çok reklam amaçlı tercih edilen baskı folyo için sitemizi ziyaret edebilir uçsuz bucaksız tasarımlarınızla mekanlarınıza özgünlük katabilirsiniz. www.farkcamfilmleri.com

Baskılı Folyo Kullanım Alanları

Cam film uygulanabilecek iç ve dış bütün mekanlarda kullanılabilir. Yaygın olarak özel kolejler, dershaneler, özel hastaneler, alışveriş merkezleri, özel şirketler, inşaat firmaları kullanmaktadır.

Baskılı Folyo Nasıl Yapılır?

Dijital baskı makinelerinde yapılan folyo baskılarının bir yüzü yapışkanla kaplıdır. Uygulanacak alana yapışkan kısım doğrudan uygulanır ve hava kalmamasına özen gösterilir. Herhangi bir renk solması yapışkanın kalkması gibi durumlar söz konusu değildir. Sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek adına en kaliteli malzemeyi en uygun fiyatla sizlere sunmak firma olarak en büyük amacımızdır.

Bakılı Folyo Avantajları

Baskılı folyo büyük bir reklam dehasıdır. Reklam ve satış alanında harikalar yaratan yenilikçi bir projedir. Bizler de sizlerin her yeni ve kaliteli ürün ile buluşmanızı sağlamak amacıyla firma olarak en iyi ve en estetik ürünleri sizler için bir araya getiriyoruz. Sizlere hizmet vermekten büyük onur duyar, keyifli alışverişler dileriz.

ALANLARI DOLDUR YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize WhatsApp İle Ulaşın
WhatsApp ile Gönder