Blog

Fark Cam Filmleri & Uygulma ve Satış

bankon cam filmleri

Balkon Cam Filmi

Cam filmi kullanım alanlarına ve çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. Bu kullanım alanlarından biriside cam balkonlar için cam filmi uygulamasıdır. Tarihine baktığımız zaman cam balkon ilk olarak Finlandiya da uygulanmaya başlanmıştır. Daha sonraları Avrupa Ülkelerinde kullanılmaya başlanmıştır. Ülkemize ise ilk olarak başkentimiz Ankara da uygulanmaya başlanmıştır.

Balkon Cam Filmi Avantajları Nelerdir?

Balkon cam filmleri öncelikle şunu belirtmek isteriz ki cam balkon tasarımı insan yaşamını daha konforlu hale getirmek için tasarlanmıştır. Şöyle ki mevsimsel şartlarımızı göz önüne aldığımızda yaz aylarının vazgeçilmezi balkonlarımızı kış aylarında da değerlendirebilmek için üretilmiştir. Tabi ki bu demek değildir ki soğuk havayı tamamen kesiyor, işte tam burada cam balkon ya da katlanır cam balkonları için balkon cam filmi devreye giriyor. Isı dengesini daha iyi koruduğu gibi aynı zamanda ışık dengesini de korumaktadır. Bilindiği üzere balkon cam filmi UV ışınlarını kestiği için yetiştirdiğiniz bitkilerinizi ve cildinizi de bu sayede koruyabiliyoruz.

Ayrıca güneşin sert ve keskin yansıyan ışığını yansıtabilmektedir ve yüksek basınca maruz kalan camların parçalarının etrafa dağılmasını engellemektedir. Farklı tasarımları ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmakta olan Fark Cam Filmi firmamız olarak sizlerin memnuniyeti bizim için çok önemlidir.

Cam Filmi Kullanım Alanları

Tabi ki de cam filmi dediğimiz zaman sadece balkonlarda kullanılan cam filmi gelmez aklımıza. Hayalimizde ya da düşünce ve tasarımlarımızda nerede yer vermek istiyorsak cam filmlerini oralarda kullanabiliriz. Bizlere sağladığı avantajları göz önüne aldığımızda hayatımızın birçok alanında kullanabileceğimizi biliyoruz. Bunların yanı sıra isteğe bağlı olarak desenli ya da dekoratif olarak da cam filmi tasarımlarımız bulunmaktadır.

Sadece evlerinizin cam balkonları bulunmamaktadır. Ofislerinizin cam balkonlarına sizin reklamınızın ve logonuzun tasarımına uygun olarak da balkon cam filmini Fark Cam Filmi firmamız olarak yardımcı olmaktan gurur duyarız.

Balkon Cam Filmi Fiyatları

Balkon cam filmi uygulama yapılacak mekânın ebatları ölçülerek fiyatlanması belirlenmektedir. Bunun için en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuz fark cam filmi firmamız siz müşterilerimizin konforu ve estetik duruşu, güvenli ve kaliteli olarak faydalanabilmeniz için uygun fiyata hizmetimizi sunmaktan gurur duyarız

ALANLARI DOLDUR YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize WhatsApp İle Ulaşın
WhatsApp ile Gönder