Blog

Fark Cam Filmleri & Uygulma ve Satış

aynalı cam film

Aynalı Cam Filmi

Gelişen şehir hayatında artık ferah ve geniş evler görmek pek mümkün olmuyor. Bu sıkışık hayat iş yerlerimizden ofislerimize kadar yansımış durumda. Kendimize özel alanlar yaratmak oldukça zorlaştı. İşte tam da bu noktada sahip olduğumuz küçük ve ortak alanları nasıl daha özel ve şahsi hale getirebileceğimiz merak konusu olmakta.

İş yerlerimizdeki küçük ofislerimize, evlerimize, hatta artık alandan tasarruf edilerek yapılan küçük otellerde bile aynalı cam filmlerinin sıklıkla kullanıldığını görmekteyiz. Yenilikçi bir tasarım olan aynalı cam filmi size kendinizi çok daha rahat hissettirecek opsiyonlara sahip.

Ayna mantığıyla hareket eden aynalı cam filmleri dışarıdan içeriyi göstermez fakat ışığı oldukça iyi yansıtır. Dış cephede oldukça şık ve estetik bir görünüm sağlayan aynalı cam filmi hakkında gelin daha detaylı bilgiler edinelim.

Bir Aynalı Cam Filmden Ne Bekleyebilirsiniz?

Bu soruya vereceğimiz cevaplar için beklentinizi çok üst düzey tutmanızı öneririz. Aynalı cam filmler güneşin %82’lik bir oranını dışarıya yansıtarak serin bir ortam oluşturur fakat bunu yaparken odayı basık ve karanlık hale getirmez. Güneşin sadece ışığından faydalanmanızı sağlar ve sıcaklığı soğurur.

Kış aylarında ise %18’lik oranda soğuk havayı içeriye alarak oda sıcaklığını korur. Aynalı cam filmlerinin yazın sıcağı kışın da soğuğu dışarıda tutma özelliği vardır.

Aynalı Cam Filmlerinin Faydaları Nelerdir?

Aynalı cam filmi güneş kontrol cam filmi gibi olmakla beraber içeriden dışarının görünmesini fakat dışarıdan içerinin görünmemesini sağlar. Dışarıdan tam bir ayna efekti vermektedir. Ofislerinizde, evlerinizde pencerelerinizde, iş yerlerinizde aynalı cam uygulaması yaptıktan sonra büyük oranda enerji tasarrufu sağladığınızı göreceksiniz.

Ayrıca güneşten gelen pek çok zararlı UV ışınlarını da engellediği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bütün bu faydalara sahip aynalı cam filmlerinde güvenilir tek bir adres arıyor iseniz www.farkcamfilmleri.com sitesini mutlaka ziyaret etmeli ve kendinize özgü cam filminizi mutlaka seçmelisiniz.

Aynalı Cam Filmi Fiyatları

Fiyat bilgisi almak ve size en uygun aynalı cam filmlerimize düşük fiyatla sahip olmak için sitemizi  www.farkcamfilmleri.com  Mutlaka ziyaret ediniz! Keyifli alışverişler dileriz…

ALANLARI DOLDUR YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize WhatsApp İle Ulaşın
WhatsApp ile Gönder