Blog

Fark Cam Filmleri & Uygulma ve Satış

aynalı cam filmi fiyat bilgisi

Aynalı Cam Filmi

Aynalı cam filmi özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi olmalı. Camlara kaplama işlemleri uygulandıktan sonra güneşin ışınlarını tonları oranına göre kesmektedir. Bunun yanı sıra mahremiyeti üst düzeyde sağlamaktadır. Sizi kimse dışarda göremediği gibi siz ise her şeyi görebileceksiniz. Estetik olarak muazzam bir şıklık abidesi olacaktır.

Her nerede isterseniz kullanımı ihtiyaca göre nitelendirebilirsiniz. Aynalı film uygulamalarımızı Fark Cam Filmi firmamız müşterilerimiz için istenile sonucu sunmaktadır. Her nerede ne amaç için kullanılırsa kullanılsın Fark Cam Filmi ekibimiz her zaman sizlerin yanındadır.

Aynalı Cam Filmi Kullanmanın Faydaları nelerdir?

Aynalı cam filmi güneş ışınlarının büyük bir bölümünü geri yansıtmaktadır. Dolayısı ile yaz aylarında bulunulan mekânda ferahlık ve serinlik büyük ölçüde sağlanmış olmaktadır. Aynalı cam filmleri nitelikli ve etkileyici bir malzeme ile üretilmektedir. Aynalı cam filmi uygulaması yapılan mekânlarda enerji tasarrufu yapılabilmektedir. Nedeni ise kış aylarının güçlü soğuk havasının, yaz aylarının ise kuvvetli güneş ışığının mekân içerisine girmesini engellemektedir.

Aynalı Cam Filminin diğer bir avantajı ise görüş alanını sınırlamamasıdır. İçeriden dışarıya görüntü netliği sağladığı gibi dışarıdan içerinin görünmesine engel olur. Isı ve ışık kısıtlamalarına sahipliğinden dolayı aynalı cam filmi kullanan iş yerlerinde ekran yansımaları olmamaktadır. Buda konforlu ve rahat bir çalışma ortamının adımlarından biri olmaktadır.

Aynalı Cam Filmi Çeşitlerinin Kullanım Alanları

Aynalı cam filmi güneş enerjisinin totalde emilimi ve yansıtıcı etkisi çok yüksektir. Yüksek termal kesme fonksiyonu ile aynalı cam filmi çeşitlerini sıralarsak bronz, gümüş, gri, mavi ve ters aynalı olarak belirtmekteyiz.

Örneğin; yüksek katlı binaların pencerelerinde ısı yalıtımı ve görsellik açısından bronz aynalı cam filmi favoriler arasındadır. Binaların dış cephesinin estetik görünümünün yanı sıra bronz aynalı cam filmi seneler geçse de solmama özelliği sayesinde büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Aynalı Cam Filmi Fiyatları

Fark Cam Filmi firmamız müşteri memnuniyeti ve beklentilerini mutlaka ön planda tutmaktayız. Fiyatı belirlerken her zaman en iyi hizmeti ve verimliliği uygun fiyata sunmayı tercih ediyoruz. Her nerede ne amaç için kullanılırsa kullanılsın her zaman sizin yanınızdayız.

ALANLARI DOLDUR YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize WhatsApp İle Ulaşın
WhatsApp ile Gönder